Narty w Wieżycy z UKS-em

2024-02-24

Najmłodsi uczestnicy zajęć sportowych organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni zostali zaproszeni do poznania kolejnego „sportu całego życia”, czyli narciarstwa. Piątka najmłodszych sportowców naszego klubu miała okazję – pod okiem instruktorów szkoły narciarskiej Mixtura – postawić pierwsze kroki na stoku Wieżycy. Radość na twarzach najmłodszych była bardziej wymowna od wszystkich możliwych słów :). W tym samym czasie pozostali uczestnicy zajęć narciarskich mieli przez kilka godzin możliwość „doszlifować” swoje umiejętności zjazdowe pod okiem Klaudii i Krystiana – instruktorów narciarstwa UKS w Jastarni.

Wyjazd na narty był kolejną w tym roku atrakcją sportową organizowaną przez UKS. Warto pokazywać nowe i ciekawe dyscypliny sportowe i rekreacyjne najmłodszym uczestnikom zajęć – stwierdził wiceprezes klubu p. Leszek Herrmann.

Impreza narciarska została dofinansowana z dotacji Urzędu Miejskiego w Jastarni – dziękujemy.