UKS Jastarnia

- Sklep Spożywczy - Adam Winszczyk

Świąteczny turniej sprawności siatkarskiej
2017-12-22 09:38:00

Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni zorganizował - ostatni w tym roku kalendarzowym - dla wszystkich uczestników zajęć sportowych turniej sprawności siatkarskiej, w którym jego uczestnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności związane z piłką siatkową. W kategorii młodszej rywalizowało 7. dzieci, natomiast w grupie klas VI i starszych swoimi umiejętnościami technicznymi popisywało się 20 osób.

Wyniki w grupie młodszej:
1. Aleksandra Zaremba
1. Oliwier Dąbrowski
3. Antoni Kohnke
3. Wiktor Winszczyk

Wyniki w grupie starszej (chłopcy):
1. Piotr Strachanowski
2. Krzysztof Kamiński
3. Kacper Patok

Wyniki w grupie starszej (dziewczęta):
1. Wiktoria Glembin
2. Monika Buczkowska
3. Zuzanna Flaga

Zarząd Klubu dokonał również wyboru "Sportowca Roku 2017" w czterech kategoriach:
- do VI klasy:
Joanna Narkowicz,
Paweł Budda,

- VII do III G.:
Patrycja Herrmann,
Krzysztof Kamiński.

Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk wiceprezesa UKS-u p. Leszka Herrmanna pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Szczególne podziękowania dla opiekunów naszych młodych sportowców - p.p. Adama Lenc, Adama Winszczyka, Martina Konkel, Kamila Herrmann i p. Karoliny Dąbrowskiej.