- Sklep Spożywczy - Adam Winszczyk

<< powrót
Liga Wojewódzka młodzików - 2. turniej I ligi.
2017-12-18 11:25:00

Dnia 17 grudnia br. rozegrany został drugi turniej, I ligi (II grupa) PWZPS w kategorii młodzików. Drużyna Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jastarni pierwszy mecz rozegrała z drużyną SKS Starogard Gdański - po wyrównanej grze uległa gospodarzowi zawodów wynikiem 0:2 (20:25; 13:25). W drugim spotkaniu zespół w Jastarni nieznacznie uległ zawodnikom z Gdańska wynikiem 0:2 (23:25 i 19:25). W ostatnim meczu zawodów drużyna gospodarzy (Starogard Gd.) została pokonana w dodatkowym secie przez zawodników UKS Suchanik Gdańsk wynikiem 1:2 (25:11; 19:25 i 12:15).

Wyniki 2. turnieju:
1. UKS Suchanik Gdańsk - 4 pkt (4:1)
2. SKS Starogard Gdański - 3 pkt (3:2)
3. UKS w Jastarni - 2 pkt (0:4)

Zespół młodzików UKS w Jastarni wystąpił w składzie: Tomasz Konkel, Kacper Macheta, Brunon Muża, Zachariasz Pozorski, Piotr Strachanowski, Jakub Szymański, Kacper Zwara i Krzysztof Kamiński (kapitan). Turniej w Starogardzie był bardzo dobrym występem młodych siatkarzy z Jastarni, którym zabrakło szczęścia w kilku akcjach, aby wygrać co najmniej po jednym secie w każdym meczu; trenerem jest p. Kamil Herrmann.

Kolejny turniej ligowy rozegrany zostanie dnia 21 stycznia pr. w Gdyni.

© 2006-2018
POLECAMY: sport | lody forum | nocleg nad morzem | lody sklep | maszyny do lodów świderków |